نهال گرود و نهال گردو چندلر در نهال لند

نهال گرود و نهال گردو چندلر در نهال لند

نهال گرود و گردو چندلر – گردو اسرائیلی و خرید نهال گردو و نهال گردو چندلر – قیمت نهال گردو – نهال گردو اسرائیلی و نهال گردو خوشه ای و نهال گردو پیوندی

09151742482-05138846027
نهال گردو کاغذی

نهال گردو کاغذی

تاریخ انتشار : 2021/12/24

نهال گردو کاغذی یکی از مرغوب ترین و محبوب ترین نهال های گردو در بین کشاورزان می باشد. نهال گردو کاغذی به گردوی ایرانی هم معروف است و دارای مغز بسیار خوشمزه ایی می باشد. جهت خرید نهال گردو کاغذی مرغوب حتما از طریق نهالستان های معتبر اقدام نمایید. ما در نهالستان نهال لند آماده ارائه بهترین نهال گردو گاغذی به شما عزیزان هستیم.

ویژگی های نهال گردو کاغذی

 • نهال گردو پوست کاغذی دارای مشخصات منحصربفردی می باشد که باعث محبوبیت آن در بازار داخلی و خارجی می شود. به دلیل استقبال زیاد از این محصول، کاشت این نهال در اکثر مناطق ایران صورت می گیرد. خرید نهال گردو پوست کاغذی از نهالستان های معتبر، در میزان باردهی نهال گردو و کیفیت مغز تاثیرگذار می باشد. اطلاعات از مشخصات نهال گردو کاغذی، به خریداران در داشتن یک انتخاب صحیح کمک شایانی می کند. از این رو قصد داریم به ویژگی های نهال گردو کاغذ اشاره کنیم.
 • نهال گردو کاغذی نسبت به نمونه های دیگری رشد بهتری دارد و در مدت کوتاهی به سود آوری می رسد.
 • از دیگر ویژگی های این نهال می توان به پوست نازک آن اشاره کرد. پوست گیری این گردو بسیار راحت است و شما می توانید با کمی فشار، مغز گردو را جدا کنید.
 • گردو پوست کاغذی بیضی شکل می باشد و دارای مغز بسیار خوشمزه و خوش طعمی است.
 • مغز نهال گردو کاغذی دارای درصد چربی بالایی می باشد و به همین دلیل در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
 • یکی دیگر از ویژگی های نهال گردو پوست کاغذی، استقامت آن در برابر آب و هوای گرم و خشک می باشد. البته آبیاری منظم در کیفیت و رشد این نهال بسیار تاثیر گذار است.
 • جالب است بدانید هر چقدر ارتفاع نهال گردو کمتر باشد، میزان باردهی بیشتر است. جهت خرید بهترین نهال گردو کاغذی به نهالستان معتبر مراجعه نمایید.
 • اگر نهال گردو پوست کاغذی در شرایط مناسب کاشت شود تا صد سال باردهی دارد. افرادی که به دنبال ایجاد یک کسب و کار پرسود هستند، می توانند با مراجعه به مرکز فروش نهال گردو کاغذی معتبر، بهترین نمونه را خریداری نمایند.
 • آبیاری مناسب و‌منظم در رشد نهال گردو پوست کاغذی و میزان محصول دهی نقش مهمی دارد. در سه ماه اول سال، هر ده روز یکبار و در سه ماه گرم تابستان، هر هفت روز یکبار باید آبیاری انجام شود.
 • مقاومت بالا در برابر افت یکی دیگر از ویژگی های مهم این نهال می باشد.
 • میزان باردهی نهال گردو یکی از موارد قابل توجه برای کشاورزان می باشد. نهال گردو پوست کاغذی در هر هکتار نزدیک ۳.۵ تن گردو می دهد. البته موارد زیادی در میزان باردهی تاثیر گذار می باشد که می توان به آبیاری منظم و هرس کردن اشاره نمود.
 • نهال گردو کاغذی در سال اول، محصول کمتری می دهد ولی در سال های بعد، این میزان افزایش می یابد.
  قیمت نهال گردو کاغذی
  از آنجاکه کاشت نهال گردو در بازده زمانی خاصی امکان پذیر است؛ از این رو در اسفند ماه، بازار خرید و فروش نهال گردو کاغذی بسیار گرم می باشد. فاکتور های مختلفی بر قیمت نهایی این محصول تاثیر گذار می باشد که میتوان موارد زیر را نام برد.
 • نازک بودن پوست نهال گردو کاغذی یکی از عوامل موثر بر قیمت این نهال می باشد. البته پوست گیری آسان گردو بعد از باردهی مشخص می شود. از این رو پیشنهاد می کنیم کشاورزان با مراجعه به نهالستان معتبر اقدام به خرید کرده تا از مرغوبیت و کیفیت گردو خیالشان راحت باشد.
 • مغز باکیفیت و مرغوب هم یکی دیگر از فاکتور های تاثیر گذار بر قیمت نهایی این محصول می باشد. خرید نهال گردو پوست کاغذی نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود و انتخاب نهالستان معتبر و داشتن یک خرید مطمئن شما را به سود دهی نزدیک تر می کند.
خرید نهال گردو کاغذی

خرید نهال گردو کاغذی

فروش نهال گردو کاغذی

به خاطر تقاضای زیاد برای گردو پوست کاغذی، بازار خرید و فروش این نهال گردو بسیار رونق است. باغدارانی که قصد کاشت این نهال را دارند؛ می توانند با مراجعه به مراکز فروش معتبر خرید خود را انجام دهند. البته برای دستیابی به سود، کیفیت نهال گردو بسیار اهمیت دارد و به همین جهت پیشنهاد می کنیم بهترین نهال گردو کاغذی را از نهالستان معتبر و با سابقه خرید نمایید.

نهال گردو کاغذی

نهال گردو کاغذی یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین نهال های موجود در بازار می باشد. باردهی خوب، سهولت پوست گیری و کیفیت بالای مغز از ویژگی های بارز این نهال می باشد. نهال گردو پوست کاغذی با قیمت های مختلفی به فروش می‌رسد که نمونه های باکیفیت از قیمت بالاتری برخودار هستند. سود دهی در بازده زمانی کوتاه، یکی از موارد مورد توجه کشاورزان می باشد و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم حتما از نهالستان های معتبر و با ضمانت بازگشت، خرید خود را انجام دهید. نهالستان های زیادی در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که نهال ها با کیفیت های مختلفی را عرضه می کنند. معمولا برای افراد تازه کار، انتخاب نهال گردو باکیفیت کار دشواری می باشد و از این رو بهتر است با مراجعه به مراکز عرضه کننده معتبر، یک خرید خوب و رضایت بخش را تجربه کنید.

در صورتی که در رابطه با خرید نهال گردو کاغذی و با دیگر ارقام گردو سوالی دارید ما همواره آماده پاسخ گویی به شما عزیزان هستیم.